Diş Hekimi Esma KÜTAN

Oral İmplantoloji Uzmanı

Estetik Diş hekimi

 9 Haziran 1983 yılında İstanbul, Kadıköy'de doğdu.

Orta öğrenimini Göztepe İstek Semiha Şakir Lisesinde yaptıktan sonra 2000 yılında diş hekimliğini kazandı. 2005 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. Akabinde Tübitak burslusu olarak aynı üniversitenin İmplantoloji bölümünde uzmanlığına başladı. 2011 senesinde Oral İmplantoloji bölümünden doktor ünvanını alarak mezun oldu. Akademik kariyerine Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Oral İmplantoloji bölümünde öğretim görevlisi olarak devam etti. Yurt içi ve yurt dışında yayınlanmış bir çok makale ve çalışması mevcuttur. 2015 yılından beri Kartal'da bulunan muayenehanesinde çalışmaktadır. Diş hekimliği tedavi hizmetleri yanısıra, uzmanlık dalı olan implant ve protezlerini keyifle uygulamakta, ayrıca kendisini estetik diş hekimliği alanında geliştirmiştir. 

Diş Hekimi Fatmanur SAMUR

1993 yılında İstanbul’da doğdu. Vefa lisesinde eğitimini tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazandı. Mezuniyet öncesi ve sonrası birçok kongre ve seminerlere katıldı, sertifikalar edindi. Ağustos 2018'de Medizinische Hochschule Hannover Üniversitesinde staj yaptı. 2019 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden dönem sekizincisi olarak mezun oldu. Mezuniyet sonrası Özel Hüsniye Ekinci Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde işe başladı. Daha sonra Okutan Diş Polikliniklerinde çalıştı. 2021 Nisan ayı itibariyle ekibimize dahil olmuştur.

Klinik Koordinatörü Tuğba ÖMÜR

 

1987 yılında İstanbul’da doğdu. Anadolu Üniversitesi’nden  mezun oldu. 2015 yılından beri klinik koordinatör olarak kliniğimizde görev almaktadır.

Ağız Diş Sağlığı Asistanı Eda DAĞLIOĞLU

 

2000 yılında Kocaeli’nde doğdu. İstanbul Medipol Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı bölümünden mezun oldu. 2020 yılı itibariyle ekibimize dahil olmuştur.