Hakkımızda

Misyonn

This is your About Page. It's a great opportunity to give a full background on who you are, what you do and what your website has to offer. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want to share with site visitors.

Oral İmplantoloji Uzmanı
Estetik Diş hekimi
Esma KÜTAN

9 Haziran 1983 yılında İstanbul, Kadıköy'de doğdu. 
Orta öğrenimini Göztepe İstek Semiha Şakir Lisesinde yaptıktan sonra 2000 yılında diş hekimliğini kazandı. 2005 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. Akabinde Tübitak burslusu olarak aynı üniversitenin İmplantoloji bölümünde uzmanlığına başladı. 2011 senesinde Oral İmplantoloji bölümünden doktor ünvanını alarak mezun oldu. Akademik kariyerine Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Oral İmplantoloji bölümünde öğretim görevlisi olarak devam etti. Yurt içi ve yurt dışında yayınlanmış bir çok makale ve çalışması mevcuttur. 2015 yılından beri Kartal'da bulunan muayenehanesinde çalışmaktadır. Diş hekimliği tedavi hizmetleri yanısıra, uzmanlık dalı olan implant ve protezlerini keyifle uygulamakta, ayrıca kendisini estetik diş hekimliği alanında geliştirmiştir. 

IMG_0243.JPG

Klinik Koordinatörü
Tuğba ÖMÜR

1987 yılında İstanbul’da doğdu. Anadolu Üniversitesi’nden  mezun oldu. 2015 yılından beri klinik koordinatör olarak kliniğimizde görev almaktadır.

IMG_0243.JPG
IMG_0082.JPG

Ağız Diş Sağlığı Asistanı Eda DAĞLIOĞLU

2000 yılında Kocaeli’nde doğdu. İstanbul Medipol Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı bölümünden mezun oldu. 2020 yılı itibariyle ekibimize dahil olmuştur.